Aktuality

18. Červen 2020 - 15:17
Přijmeme instalatéra, kontaktujte nás na telefonním čísle 566 616 659 nebo e-mailem na solar@solartop.cz

O firmě

Značka Solar Top se pohybuje na trhu od roku 1997, v letech 1997 - 2001 v rámci stavební firmy Envigest s.r.o., od roku 2002 již jako samostatná firma v oboru montáží technických zařízení budov. Od roku 2005 provozujeme maloobchod Topenářské centrum.

Jsme obchodně-montážní firma provádějící instalace TZB, především otopných systémů s obnovitelnými zdroji energie: tepelných čerpadel, solárních systémů a topidel na biomasu.

Dlouhodobě spolupracujeme s firmou Viessmann, která se řadí na vrchol jako, komplexní dodavatel topenářské techniky. Nabízíme kondenzační plynové kotle, klasické plynové kotle, sestavy.

Dále instalujeme zplynovací kotle kombinované s akumulačními nádržemi a automatické kotle na pelety. 

Provádíme veškeré domovní instalace, tj. ústřední topení podlahové či radiátorové, vodoinstalace, odpady, kompletace zařizovacích předmětů, centrální vysavač.

V naší provozovně si můžete vybrat z několika typů krbových kamen, sporáků či krbových vložek. 

K návrhu každého otopného systému, tepelného čerpadla nebo kombinovaného zdroje, nabízíme bezplatnou konzultaci, šetření na stavbě a kalkulaci díla.

Zveme Vás tímto k návštěvě naší provozovny – obchodu s instalatérským materiálem, zdravotechnikou a zařizovacími předměty, kde lze zhlédnout vzorky většiny nabízených zdrojů včetně tepelných čerpadel a solárních kolektorů.